Αρχική σελίδα Εκπαιδευτικοί Ώρες ενημέρωσης γονέων

Ώρες ενημέρωσης γονέων

Ενημέρωση γονέων - κηδεμόνων:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΗΜΕΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΜΗΜΑΤΑ
1 Κούσουλα Παρασκευή ΝΟΜΙΚΟΣ Διευθύντρια Γ1,Γ2,Γ3
2 Νιάκος Στέργιος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Υποδιευθυντής Α1,Α2,Α3,Β1,Β2,Β3,Β4
3 Στάμος Κων/νος ΘΕΟΛΟΓΟΣ Δευτέρα 4η,Πέμπτη 5η Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ4
4 Ξεσκούρης Βασίλειος ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ3
5 Κρανιώτου Βασιλική ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Πέμπτη 5η, Παρασκευή 4η Γ1,Γ2,Γ3
6 Πήλιουρας Γεώργιος ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τρίτη 3η, Πέμπτη 3η Α1,Α2,Α3,Β3,Β4
7 Σαρηγιαννάκη Αναστασία ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τρίτη 5η, Πέμπτη 2η Α2,Α3,Β1,Β2
8 Ματσικίδου Μαρία ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τετάρτη 3η, Παρασκευή 3η Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3
9 Πομάκη Μαρία ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Δευτέρα 3η, Τετάρτη 4η Α1,Α2,Β1,Β2,Β4
10 Ιορδανίδου Δόμνα ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Τρίτη 4η, Πέμπτη 5η Α1,Β1,Β2,Β3,Β4
11 Κοσμοπούλου Βασιλική ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΑ Γ1τ
12 Αρβανιτοπούλου Αργυρώ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Τρίτη 4η, Παρασκευή 4η Β1,Β2,Β3,Β4
13 Τσοσκούνογλου Γεώργιος ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Τρίτη 4η, Πέμπτη 3η Α1,Α2,Α3,Γ1,Γ2,Γ3
14 Κοσμίδου Φανή ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Τρίτη 5η Α2,Α3
15 Αλεξίου Σπυρίδων ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΕΑ Γ1τ
16 Καζαντζίδης Νικόλαος ΦΥΣΙΚΟΣ Τετάρτη 3η, Πέμπτη 3η Α1,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3
17 Κυρτσάνη Αλίκη ΓΕΩΛΟΓΟΣ Τρίτη 3η, Πέμπτη 4η Α1,Α2,Α3,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3
18 Τσιμίδου Όλγα ΓΑΛΛΙΚΗΣ Παρασκευή 2η Α1,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1
19 Ζάχου Θεοδώρα ΑΓΓΛΙΚΗΣ Δευτέρα 3η, Τρίτη 4η Α1,Α2,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3
20 Στολτίδου Αλεξάνδρα ΑΓΓΛΙΚΗΣ Τετάρτη 5η Α3
21 Σκουμπουρδή Θωμαή ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ Τετάρτη 5η Α2,Α3,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ2,Γ3
22 Νικολαίδου Αναστασία ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ Παρασκευή 3η Α1,Α2,Α3,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2
23 Καραγιαννάκη Καλλιόπη ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ Πέμπτη 3η Γ3
24 Παραστατίδου Μαρία ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Δευτέρα 3η, Τρίτη 4η Α1,Α2,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3
25 Αντωνιάδου Ιωάννα ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Α3
26 Αφουξενίδου Αθηνά ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τρίτη 6η, Παρασκευή 3η Α1,Α2,Α3,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2
27 Παπαθωμά Καλλιόπη ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τρίτη 5η Γ3
28 Καμπούρη Ευαγγελία ΝΟΜΙΚΩΝ Παρασκευή 3η Γ1,Γ2,Γ3
29 Καραφυλλίδου Ζωή ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚ. Τετάρτη 4η, Πέμπτη 2η Α1,Α2,Α3
30 Κτενιαδάκη Αθηνά ΜΟΥΣΙΚΗΣ Πέμπτη 4η, Παρασκευή 2η Α1,Α2,Α3,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3
31 Αλωπούδης Παύλος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τρίτη 5η Γ1,Γ2,Γ3

ΩΡΑΡΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΑ
Ωρες Απο Εως
8:15 9:00 1ο 9:00-9:05 5'
9:05 9:50 2ο 9:50-10:00 10'
10:00 10:45 3ο 10:45-10:55 10'
10:55 11:40 4ο 11:40-11:50 10'
11:50 12:30 5ο 12:30-12:35 5'
12:35 13:15 6ο 13:15-13:20 5'
13:20 14:00